Zdalna nawigacja

Zdalna nawigacja parametrami inteligentnego domu

 

Inteligentny dom to świetne rozwiązanie dla właścicieli spędzający dużo czasu poza domem. Osoby żyjące aktywnie często przebywają na delegacjach, wyjazdach służbowych czy urlopach – dlatego tak ważna dla nich jest odpowiednia kontrola domu, nawet z daleka. Projektanci systemów inteligentnego zarządzania domem przygotowali specjalne aplikacje, dzięki którym wystarczy smartfon, żeby móc z każdego miejsca na świecie zgasić światło w domu, otworzyć okno, zasunąć rolety, czy sprawdzić czy nie kręci się w pobliżu żaden intruz.

 

Dzięki mobilnym aplikacjom na smartfony i inteligentnej automatyce budynkowej w każdej chwili można za pomocą telefonu wejść do domu i sprawdzić czy wszystko w nim w porządku, zgasić zapomniane światło czy przygotować dom na swój powrót – chociażby włączając ogrzewanie. Dzięki aplikacjom i funkcji dostępu zdalnego zawsze wszystko jest pod kontrolą.

 

 

W pracy, na wakacjach, czy w jakiejkolwiek innej sytuacji, można czuć się znacznie pewniej wiedząc, że wszystkie zbędne urządzenia zostały wyłączone, okna zamknięte, a dzięki zintegrowanemu systemowi instalacji monitoringowej, przekonać się, że w domu wszystko jest w porządku.