Czy korzystanie z usługi rekrutacyjnej ingeruje w wizerunek firmy?

 

Aktualnie coraz to więcej pracodawców w Krakowie widzi i dostrzega dobrodziejstwa z tego czym jest firma rekrutacyjna. W momencie, gdy ty też potrzebujesz aby twój personel był na maksymalnym poziomie http://pgconsulting.eu/executive-search-headhunting-strefa-rozwoju-pracownikow/ wesprze cię w twoich poczynaniach. Co chwila firmy kwalifikują osoby na tworzenie działów HR, których funkcjami jest między innymi formowanie dróg awansów, szkolenie zatrudnionych to oni potrzebują firm trudniących się rekrutacją w Krakowie. Drugą z najpopularniejszych form jakie organizuje firma rekrutacyjna są rekrutacje wewnętrzne lub zewnętrzne dla większej ilości osób.

 

Normalnym jest, że właściciele firm, którzy wybierają takie rozwiązania chcą szybkich korzyści dla firmy typu zdolność produkcyjna, praca w zespole itp. Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz podnieść prestiże swojego zakładu pracy zainteresuj się czym są takie firmy. Rekrutacje zawsze są dobrze odczuwane gdy chcesz aby zakład pracy działał wydajniej.

Po co pracodawcy takie przedsięwzięcie?

 

Firma rekrutacyjna Małe biznesy Średnie jednostki
Liczba osób na spotkaniu 30 27
Liczba osób, które są zadowolone 75,00% 77,00%
Liczba osób które są niezadowolone 25,00% 23,00%
Liczba rekruterów 2 1
Zadowoleni szefowie 123 112

 

Jeśli jesteś wymagającym zatrudniającym musisz zainteresować się tą usługą. Dzięki tobie przedsiębiorstwo może rozwinąć się jeszcze mocniej za sprawą nowych, wysoko wykwalifikowanych pracowników.