Jak wybrać gotowy projekt domu na miarę naszych potrzeb

Zgodnie z opinią Homekoncept.com.pl, gotowe projekty domów nie oznaczają, iż klient nie ma prawa głosu i musi zaakceptować plan w 100%. Większość firm pozwala na wprowadzanie zmian w swoich ofertach katalogowych. Takie przeróbki omawiane są razem z klientem w trakcie indywidualnego spotkania. Nie zawsze życzenia klienta mogą zostać spełnione, ponieważ niektóre elementy gotowych projektów domów decydują o stabilności konstrukcji, a co za tym idzie – o naszym bezpieczeństwie. Informacji na temat prawa z zakresu budowy domów jednorodzinnych, należy szukać na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa: http://mib.gov.pl/2-Budowadomujednorodzinnego.htm

Projekt domu musi spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa

Przeglądając strony internetowe firm oferujących wykonanie planu budynku lub wybierając się bezpośrednio do biura firmy, warto mieć w głowie listę elementów, które są dla nas najistotniejsze w gotowym projekcie domu. Dla niektórych będzie to garaż, dla innych możliwość adaptacji poddasza na pomieszczenie mieszkalne, jeszcze inni marzą o co najmniej dwóch łazienkach. Wybór gotowych projektów domów może zaskoczyć cię swoim bogactwem, zarówno w kwestii kategorii budynku jak i zastosowanych rozwiązań.

Dom powinien być dostosowany do naszych potrzeb

Gotowy projekt domu ma być w miarę uniwersalny, tak żeby spodobać się jak największej ilości klientów. Dlatego właśnie w wielu ofertach z katalogów znajdziemy bardzo praktyczne rozwiązania. Patrząc na niektóre propozycje można pomyśleć, że autor czytał nam w myślach!

Większość projektów jest uniwersalna, ale można je modyfikować